PCT ravi peale testosteroon enthante ravi 19.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen teinud 2x250mg purki testosterooni lihaskasvu/massi suurendamiseks ( 1 purk 8 nädalat kokku siis 2x8 nädalat ravi) Millise pct pean läbi viima et säilitaks soovitud tulemuse ja et ei tekiks mingeid probleeme oma keha trt tootmisel

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks esitate küsimuse valele inimesele. Küsige palun oma diileri käest!