Kas tegu on papilloomviirusega HPV? 06.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Millega tegu on? Viimane kaitsmata vahekord oli aasta tagasi ja paar nàdalat tagasi tekkis üks selline valge ringike ja nüüd tuli teine ka. Ei valuta, ei sügele kuidagi, kuid sooviks nendest lahti saada. Kas oleks mingeid ravimeid vôi vôtteid selle eemaldamiseks?
Mis on teie soovitused? Aitàh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põletik on. Põhjus vaja täpsustada. Arsti juurde tuleb minna. Aitab perearst, nahaarst või meestearst.