Haiguse ajal seksimine 20.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Naine arvas, et on varasemast elust saanud haigusest jagu, aga on selgunud, et andis selle mulle ka tõenäoliselt ja tema arst kirjutas igaks juhuks ka mulle rohud, et ennetada. Partner soovib ravi ajal siiski ilma kondoomita seksida. Kas see oleks hea mõte või öigem kondoomiga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei saa aru, mis haigusest täpselt jutt on, aga kui tegemist on sugulisel teel leviva haigusega, peaks seks olema kaitstud kuni mõlemal osapoole ravijärgse testimiseni.