Peenise pea punetav nahk 27.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sisuliselt iseenesest(pole sugulisi vahekordasid peale enda abikaasa) tekkis peenise pea peale punetus ja nahk tundub olema kilenenud.
Hetkel otseselt elamist ei häiri, kuid peenis on selle koha peal oluliselt tundlikum.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ükski põletik ei teki iseenesest. Põhjused tuleb üles leida. Teil on valida, kas jätkate iseseisvat katsetamist või tulete spetsialisti vastuvõtule. Kui viimase kasuks otsustate, võtke esimesele visiidile kaasa hommikune esnasjoa uriini analüüs ja ärge peenist 24 tundi enne visiiti eesnaha alt peske.