Peenise nahk on ühest kohast kokku surutud 11.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere ma olen 13 ja mul on küsimus. Ma ri oska väga selgitada mis see on aga mul on peenise nahk nagu kokku surutud. See on olnud juba 3 kuud ja ei ole julgenud vanemate ega arsti poole pöörduda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on tegu selge eesnaha kitsenemisega mida saab suure tõenäosusega kenasti ravida. Meestekliinikus saab noorte nõustamise vastuvõtule tulla ilma saatekirjata, visiiditasuta ja üsna lühikese ooteajaga. Lahendame selle mure ära!