Naha moodustised 04.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Toalised moodustusid peenise peal all servas nagu pildil. Olnud vähemalt teismelise east saati või kuni mäletan. Ei valuta ega sügele. Kas neid saab ka eemaldada nahalt? Olen lugenud, et laserraviga võimalik see. Kus seda Eestis tehakse?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilti pole, aga kirjelduse alusel arvan, et tegu võib olla täiesti normaaksete pärlpaapulitega peeni pea tagapinnal. Tegemist ei ole haigusega!