Erektsiooni häired,spermal pruunikas värvus 03.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Probleem selline,et seemnevedeliku värvus pruunikas ja viimaste vahekordade ajal pole jõudnud ejakulatsioonini.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma pruunikas värvus on enamasti seotud vana vere leiuga spermas. ilmselt on miskil ajal toimunud miski veritsus suguteedes. alguses on sperma neil puhkudel punane, hiljem pruunikas-must.
Siin on üsna mitu probleemi veritsuse põhjusest kuni seemnepurske puudumiseni.
Interneti teel neid muresid kindlasti lahendada ei saa.
Soovitan meestearsti vastuvõtule tulla. Kui tulete minu vastuvõtule, siis öelge sekretariaadis, et broneeritaks kohe ka ultraheliaeg (meestekliinik@kliinikum.ee). Kaasa ka hommikune esmasjoa uriin.