Valu alakõhus kubemepiirkonnas 27.05.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen kolinud Iirimaale kuu tagasi ning hakanud tundma sellist veidrat tuima valu täpselt kubemepiirkonnas(peenisest üleval kondi juurest), esimest korda tundsin seda kui hakkasin siiapoole sõitma, mõneks ajaks kadus ära ning nüüd kimbutab aegajalt mind jälle. Katsusin ning veendusin et munanditega on kõik korras, mujale valu pole edasi siirdunud. Kas on tõenäosus, et võib tegemist olla kõigest ärevusega? See tekkis ka mul päris korralik siia jõudes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Stress kipub kehas nõrgad ja probleemsed kohad esile tooma. Kui probleem püsib, siis soovitaksin kindlasti ära teha eesnäärmepõletiku uuringud. Kui põletik välistatud, saab edasi aidata vaagna füsioterapeut. Iirimaal pole meestearsti teenus kahjuks reaalselt kättesaadav, aga osa sealseid urolooge saavad ka teemaga kenasti hakkama.