Mis mul viga on? See probleem on korduv juba peale partneriga vahekorda. 1 kindel partner. 18.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Suguelund on ümberringi haavaline, valu kubemepiirkonnas peale vahekorda, vahepeal eraldub ka mingit eritist suguelundist

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi järgi on tegemist üsna tugeva eesnahapõletikuga. Valu peale vahekorda on iseloomulik eesnäärme ja/või seemnepõiekeste põletikule. Kuna eesnahamured juba aasta kestnud, siis pole ka sisemiste organite põletik üllatav. Tulge vastuvõtule, lahendame need probleemid ära. Kui meestekliinikusse, siis võtke kohe kaasa ka hommikune esmasjoa kuse ports ja ärge eesnaha alust 24 tundi peske. Siis saab kohe ka esmaselt vajalikud uuringud ära teha.