Põletik?? 22.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 23 a ja mul selline probleem, et enne peenis läheb kõvaks liiga tihti. Näiteks veetes õhtut neiuga koos, lähestikku tantsides jms. toimub ereksioon mis võib kesta tunde kuid kui asi jõuab seksini siis pean vastu 1-2 minutit, toimub seemne purse ja pidu läbi. pärast tunnen munandites ka väikest valulikkust. Vahest läheb mul kõvaks ka keset päeva kas või tööd tehes ja siis võib see kesta ka kuni tund või paar. Isegi ots läheb märjaks suvalisel ajal, kuid siis tunnen otsas päris tugevat kipitust nii et tuleb külmaveega loputada.
Kust saaksin abi? Kas pean kõigepealt perearsti poole pöörduma? või saab otse? Mis on vastava arsti nimetus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iseeneslikud erektsioonid on noore mehe elus täiesti normaalseks nähtuseks. Nende puudumine oleks probleem. Erektsiooni püsimisel ilma otsese stimulatsiooniga ja seksuaaltegevusel on kaks täiesti ise asja. Seemnepurske kiiruse kohta olen siin nii palju vastatud, et ennast korrata pole mõtet.
Kui situatsioon teid ei rahulda, siis soovitan pöörduda seksuoloogi või noorte nõustaja poole.
Edu soovides
Margus Punab