Tüdrukul on tupeseen 24.06.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu tüdrukul on tupeseened. Ega need ei nakka?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

"Ta määrib viinaga enda tupe seest aga läheb hullemaks" annab ju ühese vastuse. Kui kasutada tugevaid keemilisi aineid ülitundlikus kehapiirkonnas, siis loomulikult tekivad probleemid või need lähevad hullemaks.
Esiteks - internetis on massiliselt informatsiooni selle kohta, mis on mõistlik suguelundite hügieen.
Teiseks - naistearste on meil Eestis 200+ ja nende vastuvõtule pääseb ilma saatekirjata.
Kolmandaks - kliinik.ee`s vastab vähemalt 4 günekoloogi, kellelt saab täna vabalt nõu küsida
Neljandaks - kui partneril on tupepõletik või lihtsalt seal ka kekkonna tasakaalu häire, siis kaitseta seksi puhul on see mure sageli ülekantav ka tema partnerile.