Erektsioon 27.09.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ei taha enam kõvaks minna, kui kõvaks läheb, siis ei seisa. Lihtsalt ükspäev nagu hakkas nii peale, mida teha või mis viga võiks olla? Suitsetan küll vähem ja alkoholi tarbin ka vähe, aga ei muutu midagi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses põhjused tähtsuse järjekorras: psühholoogiline, eesnäärme põletik, hormoonitaseme muutus. Enamasti alustan pragmaatilise erektsiooni toetav raviga, kui see probleemi ei likvideeri, siis lähme teises etapis edasi uuringutega.