Kipitus urineerimisel 01.08.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure sis selline et juba nädal aega on urineerimisel tunda ebamugavust (kipitust) ja samuti ka peale urineerimist mingi aeg. Peenis eritab lõhnatut ja peaaegu et värvitut (hägust) vedelikku. Urineerimiskorrad pole tihenenud ja kõik on nagu varem aga jah see ebameeldiv tunne on!!! Milles võib asi olla, kas mõni suguhaigus või lihtsalt mingi põletik? On olnud ka ilma kaitsevahendita olukordi!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui eritis ja ebamugavus on suguhaiguse risk väga suur. Muidugi võivad selliseid kaebuseid põhjustada veel ka mingid muud mittesuguhaigustest mikroobid või ka eesnäärmepõletik. Ülikooli androloogiakeskuses saate suguhaiguste uuringud ära teha ilma järjekorrata. Kui need on puhtad, siis soovitame sisemiste põletike välistamiseks teha sperma uuringu lisatestidega.