SCD-kondoom spermaanalüüsi jaoks 01.03.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kust on võimalik saada SCD-kondoomi spermaanalüüsi jaoks proovi saamiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellisel juhul olen ma soovitanud tuua analüüs kodust. Eesnäärmepõletiku kõige usaldusväärsem test on hoopis eesnäärme sekreedi uuring.
Kuna neid kondoome kasutati väga vähe ja lisaks on need kallid, siis loobusime mõned aastad tagasi nende pakkumisest.Eestist minu teada praegu ei leia.