Lapsesoov 05.04.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Soovime saada oma teist last. Oleme proovinud umbes 6 kuud. See on küll lühike aeg, aga muretsema paneb ikka. Tegelen oma hobiga väga tõsiselt. 4 korda nädalas käin jõusaalis, tarvitan erinevaid taastusjooke. Kas see võib mõjutada lapse saamist? Kas oleks vaja mõelda ka viljakustestide peale? Esimene laps on 1 aasta ja 9 kuud vana. Rinda sai 1 aasta ja 5 kuuni. Jõusaalis enne esimest last ei käinud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Jõusaal ise ei tohiks olla probleem. Lisaained mida siinna juurde müüakse aga küll. Soovitaks soojalt neist eemale hoida. Kui mure olemas, siis tulge ja tehke uuringud ära. Muidu jääb kõik niikuinii spekulatsioonide tasandile.