kuitas pikentata sugu ühet 28.02.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

propleemiks on sugu ühte ajal paar tõuget siis on seemne purse ja võtvub ja uuesti elule äratata on pea aegu võimatu .Noorest peast 2-3 seemne purset 1 seks vahekorra ajal ilma et ta oleks lõttvunud polnud minnki propleem .Praegu olen 33 aastat vana.KAS PEAKSIN OMA MUREGA PÖÖRTUMA SEKSOLOOGI POOLE.Ette tänates Jaanus.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan meestearsti külastada. Varase seemnepurske probleemi puhul saame teid edukalt aidata. Seksis ei jää keegi kunagi lõpuni nooreks, aga kindlasti peaks siin võimalikud languse põhjused - nii suguhormoonid kui ka eesnäärme seisundi üle kontrollima. Pikemalt kirjutasin varase seemnepurske kohta mõni küsimus tagasi.
Edu soovides
Margus Punab