Valged kühmu moodi villid 27.01.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Detsembri algul tekkis sugutipea alla, sealt kus algab eesnahk, üks vill mis küll haiget ei teinud, kuid tekitas pisikese haavandi. Arvasin algul, et see läheb üle, kuid jaanuaris avastasin, et väikseid ville on juurde tulnud. Arenenud on nad piki eesnaha alguspiiri. Villid on ovaalse kujuga. Haiget ei tee, kuid ühte ajal on tunda. Peale ühet pesemisel väga tundlikud. Hoidusin ühtes olemisest üle nädala ning tundus, et läheb paremaks, kuid siiski olen sügavalt mures. Olen küll arstiaja kokku leppinud, kuid kuna see alles märtsi lõpus, siis sooviksin teada, millega tegu. Kardan, et asi võib halvemaks minna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks on lisatud pildi resolutsioon niivõrd kehva, et selgelt aru midagi ei saa. Parim on ikka arstile otse ette näidata. Seksuaalelus võite senimaale kasutada preservatiivi, mis peaks mõlemal osapoolel riske oluliselt vähendama.