Küsimus 16.10.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Kust on võimalik osta venitus aparaati, olen kuulnud sellise toote kohta nagu seda on Andro penis extender.Kas seda saab ka teie käest ja kuidas ja mis summaga tuleb arvestada. Olen lugenud , et seda sellega saab peenise kõverust natuke korrigeerida, kas vastab tõele ja see samuti ,et mõned cm ümbermõõtu ja pikkust.
Tänan vastuse eest!!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Osta saab vast samast kohast kus infot saite - internetist. Ümbermõõtu suuremaks ei saa. Pikkust võib saada, kuid vaeva ja ka ebamugavust peab palju nägema/taluma - kandma peab sadu või isegi tuhandeid tunde. Kõveruse koha pealt minul kogemus puudub.
Kõige targem on kui oma keha eripäradega lepite ja liigselt ei põe. Harva on peenis pulksirge ja kui pikkus erektsioonis ikka üle 10 cm, siis ei muuda see suurt ka teie seksielu.
Edu soovides
Margus Punab