voolus kusitist 23.05.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

nädal tagasi avastasin et kusitist eritub voolust ja valulikkus just põie tühjendamise lõpus.kas tegu võib olla suguhaigusega või uroloogilise haigusega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist mingi suguthaiguse või kuse-sugutrakti põletikuga. Voolus räägib suguhaiguse kasuks, valulikkus kusemise lõpus viitab lisandunud põie või eesnäärme põletikule. Kui pole tänaseks veel jõudnud, siis soovitan kiirustada arsti külastamisega.
Edu soovides
Margus Punab