veri uriinis 10.03.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul selline mure hommikuti kui pissil käin on verine uriin.ja just peale vahekorda või ka siis kui olen seksualselt erutatud.ja see on kestnud mul juba 12 aastat.siiani võtsin rohtu mis kunagi kirjutati hoiab ära vere jooksuaga nüüd on need rohud otsas ja öeldakse et neid ei toodeta enam ja pole midagi teha .perearst kirjutab igasugu põletiku rohte ja vitamiine aga sellest pole abi .siiani pole viga üles leitud ja nüüd pole ka neid rohte mis verejooksu ära hoiaks. mida ma tegema pean et normaalselt elada .vahekorda ei saa ka astuda siis verejooks nii suur et hommikul tegu põie tühjendamisega .kui põie saan tühjaks siis enam verd ei tule ja jälle korras .uuritud mul tartus neerusid , põit ja vist ka eesnääret .käisin korduvalt kompuutri all ei midagi.äkki oskate aidata kus kohast või kuidas oleks võimalik neid rohte saada ,ma ei usu hästi et enam mingisuguseid verejooksu rohte ei toodeta.tavaliselt hakkas verejooks sügisel sõin kolm päeva neid tablette ja oli aasta jälle normaalne .nende tablettide nimi oli titsinon kirjutati vist teisiti aga muidu kõlas kuidagi nii.jään teie abile lootma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Segane lugu. Suure tõenäosusega on ikkagi tegemist eesnäärme, seemnepõiekese või seemnejuha alaägeda põltikuga. Tuleks alustada vastavate uuringutega - sperma anlüüs põletikule jt. Kui nii tõesti põhjust ei leia, siis on võimalik ka leida teie poolt soovitud rohud. tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab