Millega võib olla tegemist.. 01.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 34 a mees. Regulaarselt (vahe võib olla kuu) tekkib peenisele punetav (kare) üsna suur laik, kuhu kergesti tekkivad lõhed (haavandid). Enne haavandi tekkimist mingeid ville ei tekki. Olen senini laigule määrinud kreemi, et seda pehmemaks muuta ja selle tulemusena siis ka vältida haavandite tekkimist. Tavaliselt kaasneb laiguga ka kerge sügelus. Hügeen on korras (1xpäevas pesen). Kas Te oskate öelda millega võib olla tegemist ja kuidas probleemist vabaneda? Ette tänades..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma situatsiooni nägemata midagi tarka öelda ei oska. Suure tõenäosusega on tegemist mingit sorti kroonilise eesnaha põletikuga. Kas see on mikroobist põhjustatud või on põhjus kuskil mujal saab selgeks alles peale uuringuid. Soovitan tulla vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab