Prostatiit 28.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Selline küsimus, et kui on diagnoositud krooniline (äge) prostatiit kas siis see vabastab sõjaväest? Sest, et füüsiline külg pidevate valudega ei ole eriti tugev külg enam.

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Küsige selle kohta komisjoni arstidelt. Meestearst saab tehtud uuringute alusel anda vaid tõendi, et vastavat haigust põete. Sõjaväest vabastamisega me ei tegele.
Edu
Margus Punab