kuidas edasi (prostaiit - teie patsient) 11.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Oli mul prostatiit - määrasite antib.kuuri - mis erilisi tulemusi ei andnud - suve II poolele saatsite mind Saaremaale (ei hakka avlikustama,kelle juures - äkki see on Teie ametisaladus) - kohe tulemusi ei tulnud aga jaanuaris - veebruaris läks märgatavalt paremaks. Samas esineb ikkagi aeg-ajalt nn halvemaid perioode - mida soovitate teha

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui Sassi juurde saatsin, siis järelikult oli teil väga raskesti alluv põletikuline prostatiit. Hää, et siiski et positiivne dünaamika on tekkinud. Praegu peaks igaks juhuks tegema uue testi. Sellega saame teada hetkeseisu ja saab planeerida edasist tegevust.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Rektaalne Prolaps

Millise arsti juurde ja kuidas peaks pöörduma, kui on rektaalse prolapsi kahtlus?

Ei ole kindel kuidas edasi tegeleda ega kuhu pöörduda.

WC's käides tuleb pühkides verd.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Esimene kontakt meditsiinisüsteemiga peaks käima läbi perearsti. Tema vaatab üle ja lahendab juhud, mis võimalik. Vajadusel suunab edasi teistele eriarstidele.

Loe edasi

Eesnääre

Tere.
Olen kolmapäevast Teie patsient. Vaatasime mu psa d, mis oli 2,8. Eile tegin perearstil uue proovi ja vastus ON 5,69. See muutus on toimunud kolme kuuga. Olen hirmul. Ei teagi kuidas edasi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kolme kuuga ei saa midagi radikaalset sündinud olla. Põhjus tuleks küll üle vaadata ja PSA võimalikke tõusu soodustavaid tegureid vältides lähiajal korrata.
PSA tõusu põhjused.
Test võis antud ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: