Millega tegu 25.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eesnaha alla on tekkinud kahtlane punetus. Kohati nagu kiheleks/sügeleks. On näha ka väikeseid täpikesi, villide moodi. Sekspartner on olnud koguaeg 1 juba ca 7-8 aastat. Millega võib tegu olla, kas mõne suguhaigusega või lihtsalt nahahaigus. PS: rindkerel põen hetkel nahahaigust, kuid need kaks asja omavahel ei ole kuigi sarnased väliselt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Midagi tarka saab teie haiguse kohta öelda vaid peale läbivaatust ja lisauuringuid. Visiidi eel soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab