Suur probleem 17.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on mure ja ma ei tea mis arsti käest selle kohta infot küsida õieti. Probleem on juba minumeelest ammusest ajast, nimelt väga tihti käin wc-s, nüüd on viimasel ajal on see probleem kasvanud ja hakanud kõhust kas pitsitama või ka suts valulik on, nagu eesnäärme juures, käin urineerimas ära ja ikka selline tunne, et peax uuesti minema, ometi kui lähen , siis tuleb nii väike kogus, nii et tihti käin ja väike kogus, minumeelest see pole normaalne, kas on äkki eesnäärmega midagi ma kardan, olen 26a noormees, tervise probleeme pole enne olnud ja olen ka heade elukommetega. Palun jään ootama teie vastust.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on teil probleemiks sugutrakti krooniline põletik mille levinuimaks vormiks on siinmail eesnäärme põletik e prostatiit. Soovitan tulla uuringutele. Täpsema info vajalike uuringute kohta leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab