Eesnahk ei käi üle. 19.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 15 ja eesnahk ei käi üle peenise pea. Kuidas saaks teie juurde ülevaatusele tulla??
Kui tarvis operatsioon teha, siis kui palju see maksab ja milline on protseduur?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatiivset ravi vajavad õnneks vähesed noormehed. Enamasti piisab venitamisest, vahel on raviskeemi vaja lisada ka eesnahka elastsemaks muutvad kreemid. Vastuvõtu info leiate arsti tutvustusest.
Edu soovides
Margus Punab