potents ja põletikud 19.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on võimalik enda teadmata põdeda 10.a.klamüüdiat ja trihhomonust? Kui see on võimalik, siis mis tüsistused võivad mul olla?
Otseseid kaebusi ei ole olnud. Kuid on esinenud seljavalusi ja viimased aastad 5-6a. on olnud potentsi langus ja tihedam urineerimine. Arvasin, et see on seotud aastatega. Olen 48.a.
Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses meeste puhul on kõige tõenäolisemaks potentsi languse põhjuseks eesnäärme põletik, millele viitavad ka kusemishäired. Välja ravimata klamüüdia ja trihhomoonas võivad olla prostatiidi põhjuseks.
Soovitan vastuvõtule tulla. Kindlasti saab teid aidata.
Edu soovides
Margus Punab