Ebamugavus 27.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuu aega on eesnaha alune piirkond õrn ja kergelt punane, eriti peale vahekorda. Ei kannata hõõrumist. Milles on asi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on põhjuseks partneri sugutrakti alaäge põletik. Kui samad kaebused oleksid ka peale seksi preservatiiviga, siis tuleks kindlasti uurida ka teid sugutrakti põletike suhtes. Enamasti kaob punetus päeva paariga peale vahekorda. Kui see nii ei ole, siis peaksite vastuvõtule tulema.
Edu soovides
Margus Punab