Sügelevad "mummud" 18.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Noormehel tekkisid väikesed punnid peenisele, mis ka sügelevad--neid võib olla oma mitukümmend tükki (osad kobaras, osad eraldi). Millega võib olla tegu? Kas ehk genitaalherpesega ? Kas see võib olla ka antibiootikumide võtmise tulemus ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Herpest ei saa välistada. Kui on olemas seos antibiootikumide tarvitamisega, siis on kõige tõenäolisem põhjus siiski seenhaigus. Kui mure püsib, siis soovitan vastuvõtule tulla. Optimaalse käsitluskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab