Sügelevad punased punnid eesnahal 02.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Umbes 4-5 päeva tagasi märkasin ,et eesnaha peale on tekkinud mingid imelikud hirmsalt sügelevad punnid ja igapäevaga tuleb neid punne juurde. Praegu on need punnid jõudnud ka munandite peale. Vahekorras olnud ei ole. Kas pean muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on probleem, siis tuleks see kiirelt lahendada! Soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule. Alternatiiviks meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtt.
Kasutatav preparaat leevendab, aga kardetavasti ei ravi probleemi välja.