kuidas edasi (prostaiit - teie patsient) 11.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Oli mul prostatiit - määrasite antib.kuuri - mis erilisi tulemusi ei andnud - suve II poolele saatsite mind Saaremaale (ei hakka avlikustama,kelle juures - äkki see on Teie ametisaladus) - kohe tulemusi ei tulnud aga jaanuaris - veebruaris läks märgatavalt paremaks. Samas esineb ikkagi aeg-ajalt nn halvemaid perioode - mida soovitate teha

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui Sassi juurde saatsin, siis järelikult oli teil väga raskesti alluv põletikuline prostatiit. Hää, et siiski et positiivne dünaamika on tekkinud. Praegu peaks igaks juhuks tegema uue testi. Sellega saame teada hetkeseisu ja saab planeerida edasist tegevust.
Edu soovides
Margus Punab