peenise suurus 20.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lgp. doktor M. Punab
Sooviks teada pisut täpsemalt peenise suurendamise võimalustest. Nimelt esiteks mainisite pikendamise aparaati. Kas tegu on mingit sorti pumbaga(milline see välja näeb ja kust sellist saada võiks). Teiseks paluksin Teie isiklikku arvamust nende harjutuste kohta, mida reklaamib www.suur.ee-kas need Teie arvates aitavad reaalselt suurendada?
lugupidamisega,
Tom

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Täpsema info saamiseks peaks ikkagi vastuvõtule tulema. Meetodi valik sõltub ju ka teie kehalistest iseärasustest. Aparaadi saab soovi korral ka minu käest. Suur.ee on asjalik programm, mis kindlasti parandab teie mehelikkust. Kuigi mahukad meditsiinilised uuringud puuduvad võib siiski loota ka peenise suurenemist.
Edu soovides
Margus Punab