Suurus 17.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on tablette ja süste mille järel saab peenise mõõtu suurendada.Kui seda tasub, millisses vanuses?Või on hoopis need aparaadid tulusamad.Enda arvates on need mingi aferisti värk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tablettide ja süstidega siin tulemust ei saa. Võimalikud toimivad variandid peenise suurendamiseks on operatsioon ja peenise venitusaparaat. Viimase puhul on keskmine tulemus 2,5-3,5 cm pikkuses ja minu patsientidest kõige motiveeritum on tulemuseks saanud 5 cm pikema ja 2 cm suurema ümbermõõduga peenise.
Edu soovides
Margus Punab