mure partneri pärast 07.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Muretsen oma partneri (mehe) pärast. Kuna elame erinevates linnades kohtume ja oleme vahekorras vaid nädalalõppudel ning kumbki meist ei ole olnud teisega vahekorras, kui minu partnerit uskuda. Olen kindel, et minul ühtegi suguhaigust ei ole (enne meie suhte algust käisin günekoloogi juures kontrollis, kuna mul oli aasta tagasi seeninflektsioon ja tahtsin olla veendunud, et see on ikka korralikult välja ravitud ning pole tagasi tulnud), ainus probleem on valgevoolus. Kuid umbes kuu aega tagasi avastasin esimest korda, et minu partneri aluspesul on plekid, mille põhjuseks ei saa olla miski muu, kui mingisugune eritis tema peenisest. Samuti olen tähelepannud, et tema peenise ots on punakas. Ise ei ole ta küll millegi üle kurtnud ning ta on endiselt seksuaalselt aktiivne. Olen väga tänulik, kui suudate mu teadmatust vähendada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valgevoolus on enamasti põletiku tagajärg. Samuti mehe eritus kusitist. Tavapäerases rutiinkontrollis ei tehta alati põhjalikke ja seetõttu ka kalleid põletikuteste. Soovitan teil mõlemal läbida korralikud suguhaiguste ja põletikuuuringud.
Edu soovides
Margus Punab