hingamisteede probleem 30.05.03 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

tere,

mulle tehti 1,5 kuud tagasi üldnarkoos. kas selle tagajärjel võib veel hingamisel ebameeldiv tunne olla? kõrisõlmest allpool on ebameeldiv kraapiv tunne.

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Ei tohiks olla, kui narkoos oli lühiaegne ja mingeid tüsistusi ei esinenud. Kui paigaldati trahhea kanüül, siis küll võib mõnda aega see piirkond tundlik olla.