Ivf, HCG tõus 13.12.21 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli siirdamine 29.11.21. Triibud sain rasedustestile 07.12.21
9. päeval peale siirdamist hcg 44, 11. päeval peale siirdamist hcg 128, 14.päeval peale siirdamist hcg 152, arst soovib et ravi lõpetaksin ja jääksin puhastust ootama.
Tahaksin väga teada ka teise arsti arvamust, kas tõesti pole mingit võimalust, et veel veidi oodata ja vaadata mis hcg edasi teeks (kindluse mõttes)?
14. päeva kohta peaks ju tulemus normaalne olema, või see 2 päevane liiga väike tõus nulliski kogu tulemuse kohe ära?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
olen Teie arstiga ühte meelt. 14.päeval pidanuks hGC olema veidi üle 400 ühiku.
Terv,
AE