Munaraku doonor, lisa 17.03.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tagasi teema juurde, kus küsisin munaraku doonori kohta: aga mul pole sugulasi ju. Ja kliinikus olen juba järjekorras, aga alles 6, sellega võib minna oma 6 aastat enne, kui minuni järjekord jõuab. Aga ju siis peab nii olema uskumatu:((((

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Antud olukorras on mõistlik olla korraga mitme kliiniku ootelehel.
AE