Järjekord TÜKis 21.01.15 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kui pikk on IVF järjekord hetkel TÜK-is? Kui suur on õnnestumise % esimese IVFi ajal? Kas iga järgnev protseduur suurendab õnnestumise võimalust või ei?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Järjekorra pikkus on ca pool aastat. Teie vanuses on IVF õnnestumise tõenäosus ligikaudu 45%. Esimese kolme protseduuri edukus on võrdväärne. Kui kolme katsega ei õnnestu rasestuda, hakkab tõenäosus langema.
AE