Ülekaal ja polütsüstiliste munasarjade sündroom 03.06.13 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tervist,
kui koos kaalu tõusuga tekkisid tsüklihäired, on Teil viljatuse ja ülekaalu vahel seos olemas. Kui kaalu langetada ei õnnestu, tuleb stimuleerida ovulatsiooni. Soovitan pöörduda viljatusravi spetsialisti vastuvõtule.
AE
Olen juba käinud arsti juures, aga see arst ei soovi minu hormoone ravida, et enne peakin kaalust alla võtma, aga pole mingi abi siiani saanud, nüüd on ovulatsioon juba 2 korda kuus, ei tea, mida teha, olen käinud juba viljatusravi spetsialisti vastuvõtul.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Pöörduge sellisel juhul mõne teise arsti poole ja küsige tema arvamust. Kirja teel ei oska paremat nõu anda.
AE