Kunstlik rasestumine 06.10.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
huvitab järgmine küsimus. Elan koos inimesega, kellel on tervisega mõned probleemid. Aga last tahaks ikkagi. Kas on selline võimalus, et teha IVF naisele, kellel ei ole probleeme tervisega? On see tervisele kahjulik? Ja milline oleks tulemus?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tunnistan, et ei saa küsimusest aru. Mehe tervis ei ole kunstliku viljastumise juures probleemiks. Mida te tulemuse all mõtlete, kas haiguse edasikandumist lapsele?
AE