Lastetus. Konsultatsioonile tulek. 04.02.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline mure, mina ei saanud kaua rasestuda, Kohtla-Järve arstid rääkisid uuringutel, et mul on kõik korras. Lõpuks kogusime raha ja läksimi Tartu Elite kliinikusse, seal öeldi, et torud on kinni ja mulle tehti laparoskoopia 2011.aastal septembris, rasestusin juba detsembri lõpus. Jaanuaris aga sattusin tugevate kõhuvaludega haiglasse-emakaväline rasedus. Tehti jälle laparoskoopia, mõlemad torud jäeti alles, aga arst soovitas mulle kehavälist viljastamist. Kahjuks mulle sattus uus arst ja mina eriti teda ei usalda, sest ta ise mulle midagi ei seletanud ja mingisugust huvi minu vastu ei tundnud, vaid mina küsitlesin teda. Teist olen kuulnud palju head, tean et teil on palju kogemusi. Minu tädi oli ka teil konsultatsioonil ja talle meeldis. Tahaksin saada teilt konsultatsiooni ja teie arvamust, mida teie soovitaksite? Mis aja pärast peale sellist operatsiooni saab teha kehavälist viljastamist? Kuidas saaksin just teie konsultatsioonile tulla?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
registreeruge minu vastuvõtule tel 7319 100 või www.kliinikum.ee kaudu. Kui pakutavad ajad ei sobi, kirjutage aivar.ehrenberg@kliinikum.ee - lepime kohtumise otse kokku.

AE