Mehe sugurakkude elujõulisuse analüüs 27.08.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Kui kaua võtab aega sellise analüüsi tulemuse teadasaamine? Ja kas analüüsi ja IVF vahele peab jääma teatav päevade arv või pole see oluline?
Aitäh!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Analüüsi teostamine on päevade küsimus, täpsemini peate küsima konkreetsest laborist.
Reeglina hakatakse IVf planeerima alles siis, kui analüüsi vastus teada. Tegeliku protseduurini võib vabalt minna 6-8 nädalat.
AE