rasedus ja immuunsüsteemi turgutamine 07.11.09 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
Kas ja kuidas Te soovitaksite naisel, kes on IVF raseduse alguses pidanud Prednisoloni sööma, oma immuunsüsteemi turgutada? Kas mingid looduslikud vahendid on lubatud? Gripi hooaeg on ees ja olen üsna hirmul, viirused teatavasti võivad raseduse katkestada.

Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
ma ei pea end sel alal asjatundjaks. Soovitan minna apteeki ja küsida, mida nemad soovitavad. C-vitamiin tuleb igal juhul kasuks, aga liialdada ei maksa.
AE