kinnine kõht 09.12.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Paistab,et seedimisega on midagi pikemat aega lahti.Joon sennateed ja siis saan jälle rõõmsalt elada,aga nii kui normaalselt toitun,on jälle halvasti,raskustunne kõhus ja paha olla.Kaal on normaalne ja igasugu rasvamõõtmised nii pealt kui seest ka normis. Mida teha?

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Senna tee tarvitamine soodustab kroonilise kõhukinnisuse tekkimist. Tehke sellest omad järeldused. Pöörduage arsti poole.
Head paranemist,
dr Kariis.