Põlvest 09.12.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere
Minule põlvedele väga valulik
Öösel ei saa magada olen rohkem rohtu võetud määratud kirurg käisime 8.detsember põlvest nahk vahamrad Rapla ortopeed liika pikk järjekord ei panda haiglasse uuringutele avarii tagajärjel jäi niimoodi just minu jalad kannavad nii palju unemata öösel olnud tegid põlvedele ooperiooni olid venisid rebenenud puhastasid ära

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kahjuks ei oska ma antud kirjelduse peale midagi soovitada. Soovitan pöörduda perearsti poole, kes suunaks taastussravi arsti või ortopeedi vastuvõtule, kes teeks vajalikud uuringud ja määraks ravi.

Priit Ailt