Jalad üleni paistes 23.06.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Jalad mitu aastat paistes. Parema jala pülve sisemine pool paistes. Ortopeed - see on rasv. Sääred puna-somise laigulised. Algul paar aastata tagasi parem hüppeliiges ja labajalg paistes, kinga raske jalga panna. Nüüd ka vasak hüppeliiges. Nii jala mõlemil küljel. Perearst ei ütle korduvalt midagi ja ka ortopeed mõne aasta jooksul.
KES AITAB?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Soovitan pöörduda Tursekeskusesse: https://taastusravikliinik.ee/. Saate konsulteerida oma tursete osas spetsialistiga. Ilmselt võiks aidata spetsiaalsete turset alandavate sukkade kandmine.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut