järg hüppeliigesele 13.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kirjutasin oma hüppeliigese murest ja puterdasin nagu alati. Perearsti küsimusele-kas ma tahan haiguslehte või ei, vastasin ma ei, kuna ei osanud ise olukorda hinnata.
Praegu, kahe kuu möödudes on jalg ikka õhtuti turses, veidi paksem kui teine, liigutades valulik ja nagu pinges ning päkkadele tõusust ei saa juttugi olla.
Võib-olla see peabki nii olema, ma ei tea. Seepärast küsingi. Ette tänades.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui h-liiges on 2k peale väänamist paistes,tuleb ortopeedi jutule minna.

DR.K.Meitern