"kukekannus" 02.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

minu 70 a emal diagnoositi nn kukekannus. Kas oskate soovitada tõhusat ravi, sest valu toob talle pisara silma.

Edu Teile tegemistes
Eve

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Minu soovitused:Sobiv jalanõu(3-4cm kontsa kõrgus),auguga keskel 7mm paksune pehme kõrgendus kontsa alla,põletiku vastased tabletid(ibuprofen,diklofenak jne.)Kui ei aita,kortisoonisüst tallakirme kinnituskohta(s.o. valupunkti)

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern