Tere! Mul selline küsimus et mis võib valesti olla, sümptomid on aga analüüsid on korras 28.12.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Käisin arstil kuna on kohutav väsimus ja jõuetus ja külmatunne, olen kaetud kananahaga kuigi toas on 24-25c sooja.11. 2016,12.2017,11.2019 olnud sünnitused. Viimase lapsega lõpetasin ja imetamise juulis, ja tsükkel päris õigeks ei saanud oli nii 35-55 päeva, ka nüüd olen lapseootel. Analüüside tegemise aeg oli 13 ndl. Kaalu on lisandunud alates 2016 aastast 45 kg. Kaalu lisandub kohe kui söön üle 1000kcal ja liigun vähem kui 15 km päevas. Paraku pole enam laste kõrvalt sellist aega et 3 tundi kõndida omaette ja lapsed ei jaksa nii palju. Ma ei söö magusat ega mingeid hõrgutisi, ei näksi ja hobuse koguseid ei söö ka. Kogu päeva olen uimane, külmunud ja nahk on ka kuiv kuigi joon palju vett2-3l päevas. Arst ütleb et kõik on korras. EKG tehti ja seegi oli korras

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie analüüsid on tõepoolest korras - sealhulgas ka veresuhkur ja kilpnäärme talitlus. Kaaluiive on seotud korduvate rasedustega. Endokriinhaigust ma olemasoleva info alusel ei kahtlusta.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.