Medrol 03.04.13 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Lõpetasin Medroli võtmise nädal tagasi. Silmaarst ütles, et silmad on korras ja kuna kogus, mida võtsin oli veerand tabletti, lubas ta ära lõpetada. Nüüd on mul uued probleemid, ma ei tea, kas need on seotud selle rohu võtmise lõpetamisega või ei. Juba teist päeva on silmalaud paistes, kohe väga ja sellised roosakad ja täna õhtul olid ka jalalabad paistes, nii et valus puudutada. Öösiti, viimased neli ööd, tekib tugev peavalu, mille peale üles ärkan. Mingi aeg, 5-10 minutit hiljem, kui istun, siis valu väheneb ja saan jälle magama heita. Kas need sümptomid on seotud selle ravimi võtmise lõpetamisega ja mida siis ette võtta, või möödub see ise? Käisin ka uuesti silmaarstil, sest ei teadnud, milles probleem, tema ei osanud midagi muud kui allergiline nähtus öelda ja kirjutas silmadele Maxidex salvi.
Vastuse eest ette tänades.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Pigem ei ole tekkinud vaevused seotud medroli ära jätmisega, eriti arvestades, et viimane annus oli väga väike (veerand tabletti).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.